100 TL VE ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!
0
0 TL

 

Rings Up Oyunu

Rings Up, 6 yaş ve üzeri çocukların oynayabileceği, dikkat, refleks ve matematiksel algılarını arttıracak eğlenceli bir grup oyunudur.

Rings Up Oyununun İçeriği

Oyunda 50 adet görev kartı ve 48 adet halka (12 kırmızı, 12 yeşil, 12 sarı, 12 mavi) bulunmaktadır.

Rings Up Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyunculardan bir tanesi ortada kapalı şekilde duran kartlardan bir tanesini açar. Herkes aynı anda bu kartta gördüğü sayı sıralamasına göre, sayıların üzerinde bulunduğu renklerle aynı renkteki halkayı parmağına takar. Halkaları takmayı ilk tamamlayan kişi parmağını kaldırarak "tamam" der ve eğer doğru yaptıysa o kartı kazanır.

7 tane görev kartını kazanan oyuncu oyunu kazanacaktır.  İstenirse tüm kartlar bitene kadar oyun devam eder ve en çok kart kazanan oyuncu oyunu kazanır.

Halkaların Dağıtılışı

Oyun oynanırken halkalar 2 farklı şekilde kullanılabilir. İstersek her oyuncuya her renkten 2 şer tane halka vererek oyunu oynayabiliriz. İstersek de tüm halkaları ortaya koyup oyuncuların gereken renk halkaları ortadan oyun esnasında seçmeleri istenebilir.

İleri Aşama Oynanış Şekli

Kartı açacak oyuncu açmadan önce 1 den 3 e kadar bir sayı söyler. Kart açıldıktan sonra söylenen bu sayıya ait olan renk atlanır. O renk alınmadan doğru dizilim yapılmaya çalışılır.

 

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı ve ücretsiz kargo
KAMPANYALI ÜRÜNLER Birbirinden farklı marka ve ürünler için indirimli fiyatlar
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur. Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli 'buraya metin gelecek, buraya metin gelecek' yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır. Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında 'lorem ipsum' anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır