Blue Orange

(0)

Rings Up

 

Rings Up Oyunu

Rings Up, 6 yaş ve üzeri çocukların oynayabileceği, dikkat, refleks ve matematiksel algılarını arttıracak eğlenceli bir grup oyunudur.

Rings Up Oyununun İçeriği

Oyunda 50 adet görev kartı ve 48 adet halka (12 kırmızı, 12 yeşil, 12 sarı, 12 mavi) bulunmaktadır.

Rings Up Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyunculardan bir tanesi ortada kapalı şekilde duran kartlardan bir tanesini açar. Herkes aynı anda bu kartta gördüğü sayı sıralamasına göre, sayıların üzerinde bulunduğu renklerle aynı renkteki halkayı parmağına takar. Halkaları takmayı ilk tamamlayan kişi parmağını kaldırarak "tamam" der ve eğer doğru yaptıysa o kartı kazanır.

7 tane görev kartını kazanan oyuncu oyunu kazanacaktır.  İstenirse tüm kartlar bitene kadar oyun devam eder ve en çok kart kazanan oyuncu oyunu kazanır.

Halkaların Dağıtılışı

Oyun oynanırken halkalar 2 farklı şekilde kullanılabilir. İstersek her oyuncuya her renkten 2 şer tane halka vererek oyunu oynayabiliriz. İstersek de tüm halkaları ortaya koyup oyuncuların gereken renk halkaları ortadan oyun esnasında seçmeleri istenebilir.

İleri Aşama Oynanış Şekli

Kartı açacak oyuncu açmadan önce 1 den 3 e kadar bir sayı söyler. Kart açıldıktan sonra söylenen bu sayıya ait olan renk atlanır. O renk alınmadan doğru dizilim yapılmaya çalışılır.

 

 

Ürünü Bugün 0 Kişi Satın Aldı
Ürünü 87 Kişi İnceledi
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4