100 TL VE ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!
0
0 TL

 

Pomela Oyunu

Pomela oyunu okul öncesi çocuklarının oynayabileceği, el becerisi ve dikkat gelişimi sağlayan, bireysel veya grup oyunu olarak oynanabilen bir oyundur.

Pomela Oyununun İçeriği

Oyunda bir tane ahşap ağaç, 10 tane elma, elmaları tutmak için 2 tane tutucu araç, elmaların toplandığı bir sepet, elma reçelleri ve kum saati bulunmaktadır.

Pomela Oyunu Bireysel Olarak Nasıl Oynanır?

Pomela oyunu tek kişi olarak oynandığında elmalar ağacın üzerine dizilir. Elma sepeti 1 metre kadar mesafede masanın üzerine yerleştirilir. Kum saati başlatılır. Oyuncunun kum saati bitene kadar tüm elmaları elma tutucu araçla sepete aktarması istenir.

Pomela Oyunu Grupla Nasıl Oynanır?

Eğer oyunu okulda grupla oynatmak istersek oyuncular 4 erli gruplara bölünür. Her grup bir elma ağacının olduğu masanın arkasında sıraya geçer. 2-3 metre uzaklıktaki bir masaya ise sepet yerleştirilir. Sıranın önündeki oyuncu tutucu aparatlar ile elmayı tutar ve yürüyerek sepete atar. Eğer sepete atabilirse oyuncuya 1 adet elma reçeli verilir. Eğer elmayı yere düşürürse elmayı tekrar ağaca koyup sıranın arkasına geçer. Gruplar arasında ağacındaki elmaların hepsini sepete taşıyabilen ilk grup oyunu kazanır. Grubun içinde de en çok elma reçeli olan oyuncu da oyunun kazanını olur.

 

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı ve ücretsiz kargo
KAMPANYALI ÜRÜNLER Birbirinden farklı marka ve ürünler için indirimli fiyatlar
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur. Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli 'buraya metin gelecek, buraya metin gelecek' yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır. Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında 'lorem ipsum' anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır