150 TL VE ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!!!
0
0 TL

Pat Pro 5. Sınıf Matematik

Pat Pro 5. Sınıf Matematik

Marka: CURIOUS&GENIUS
%100

90.00 TL

0.00 TL

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Sepete Ekle
Hemen Al

PAT - PRO MATEMATİK 5.Sınıf Analiz | Sentez

 

PAT-PRO 5. sınıf serisi anlaşılır olması, rahat programlanabilmesi ve dönüş almada düzeni sağlamak için Analiz ve Sentez şeklinde iki kitap olarak tasarlanmıştır.

Analiz kitabımız, konular hakkında gerekli olan anahtar bilgileri verip, basit alıştırmalar ile konunun algılama basamağını geliştirmeyi hedeflemiştir. Parçalar halinde kazanımlar içeren soruları ile yeni nesil soruları çözebilme mantığını oluşturmayı amaçlamaktadır. 

Algılama basamağında konunun, özel notlar ve örneklerle dikkat etmeniz gereken yerleri belirlenmiştir. Bölüm sonlarındaki testler ve ünite değerlendirme testleri ile konular hakkındaki algılama-dikkat-mantık alt alanlarının geliştirilmesi hedeflenmiştir.

Yeni nesil soruları çözebilmeniz için etkin biçimde kullanmanız gereken alt alanlar algılama-dikkat-mantık-akıl yürütme-işlem becerisi şeklinde sıralanır. 

 

PAT-PRO 5. Sınıf kitapları bu şekilde parçadan bütüne mantığıyla hazırlandığı için kitabı tamamladığınızda yeni nesil sorulara artık farklı açılardan bakıyor olacaksınız. Bu alt alanlara hakim olmak okul hayatınızda da başarılı olmanızı sağlayacaktır. Bilgi sahibi olmadan soru çözmek doğru sonuçlar vermeyeceği için analiz kitabımız soruları çözmek için gerekli olan anlamlı bilgiyi size sunan benzersiz bir kaynaktır. İyi soru çözdürme amacımızı, iyi soru sorma amacımızın önünde tuttuğumuz için elinizdeki kaynak yalnızca sınav maratonunuz da değil okul hayatınızda da etkin ve yetkin bir kaynak olacaktır.

İdeallerinize ulaşmada yayınlarımızın sizlere yardımcı olması dileğiyle…

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı ve ücretsiz kargo
KAMPANYALI ÜRÜNLER Birbirinden farklı marka ve ürünler için indirimli fiyatlar
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.
En Hesaplı Online Bebek Bezi Mağazası, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur. Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli 'buraya metin gelecek, buraya metin gelecek' yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır. Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında 'lorem ipsum' anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır