100 TL VE ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!
0
0 TL

Mindo Köpekcik 5 yaş ve üzeri çocukların oynayabileceği tek kişilik bir mantık yürütme, görsel algı ve problem çözme becerileri oyunudur.

Oyunun amacı, Köpekciği görev kartında belirtilen yere yerleştirdikten sonra diğer dikdörtgen ve/veya kare oyun kartlarını görev kartındaki deseni oluşturacak şekilde birleştirmektir.

Mindo Köpekcik Oyunu Nasıl Oynanıyor?

Oyunumuzda dört faklı zorluk seviyesinden oluşan toplam 60 görev kartı, 9 çift yönlü oyun kartı (2 kare, 7 dikdörtgen) bulunmaktadır. Yeşil görev kartlarında 3x3 görevler, Sarı göre kartlarında 2 adet ipucu içeren 4x4 görevler, turuncu görev kartlarında 1 adet ipucu içeren 4x4 görevler ve kırmızı görev kartlarında hiç ipucu içermeyen 4x4 görevler bulunur.

Oyunun Başlangıcı

Mindo Köpekcik oyununda öncelikle bir zorluk seviyesi seçiyoruz. Örneğin; yeşil görev kartları ile oynarken yeşil renkli oyun kartları ile Köpekciğin kulübesini gösteren sarı oyun kartını kullanmıyoruz.  Diğer zorluk seviyelerini ise bu oyun kartlarını da dahil ederek tüm oyun kartları ile oynuyoruz.

Mindo Köpekcik Oyununun Kuralları

Yeşil görev kartı ile oynuyorsanız başlangıçta Köpekciği yerine yerleştiriyoruz. Ardından dikdörtgen arkalı önlü 4 oyun kartını, görev kartındaki desenin aynısını oluşturacak şekilde birleştiriyoruz.

Sarı, turuncu ve kırmızı görev kartları ile oynarken öncelikle Köpekcik ve kulübesinin olduğu oyun kartlarını doğru yerlerine yerleştiriyoruz. Sonrasında 7 dikdörtgen ve arkalı önlü oyun kartını görev kartındaki desen ve ipuçları ile eşleşecek şekilde birleştiriyoruz.

Mindo Köpekcik Oyununun Kazanımları

Mindo Köpekcik oyunu 5 yaş ve üzeri çocuklarda mantık yürütme, problem çözme ve görsel algı becerilerini geliştirir.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı ve ücretsiz kargo
KAMPANYALI ÜRÜNLER Birbirinden farklı marka ve ürünler için indirimli fiyatlar
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur. Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli 'buraya metin gelecek, buraya metin gelecek' yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır. Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında 'lorem ipsum' anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır