Sleepy

(0)

Allahın İsimlerini Öğreniyorum 5li Set 3

 

Allahın İsimlerini Öğreniyorum 2

Çocuklarımızın inanç kavramı ile erken yaşta tanışmaları, yetişkin bir birey olduklarında yaşamlarını bu kavramla anlamlandırmaları adına büyük önem taşır. ‘Allah’ın İsimlerini Öğreniyorum’ serisini bu düşünceden yola çıkarak hazırladık. Masallardaki hayvan kahramanların başından geçen maceralarla çocukların dünyasında Allah’ın isimlerine bir pencere açmaya çalıştık.
Kitaplarımızın son sayfasında o kitapta Allah’ın hangi isminin ne yönüyle anlatılmaya çalışıldığına dair bir bilgi ve ‘çocuğunuza anlatın/sorun’ alt başlığı altında da masala konu olan ismin daha iyi kavranmasına yönelik sorular bulacaksınız.

Kuzu Kıvırcık Allahın Cud İsmini Öğreniyor

Bu masalda Allah’ın ‘Cûd’ isminin içerdiği, ‘Cömetçe Veren’ anlamını öğrenecek, kitabın sonundaki etkinliklerle öğrendiklerinizi pekiştireceksiniz.

Tavuskuşu Maviş Allah'ın Cemil İsmini Öğreniyor

Bu masalda Allahın Cemîl isminin içerdiği, Bütün güzelliklerin kaynağı ve sahibi anlamını öğrenecek, kitabın sonundaki etkinliklerle öğrendiklerinizi pekiştireceksiniz.

Uçuç Böceği Pırıltı Allahın Basir İsmini Öğreniyor

Bu masalda Allahın Basîr isminin içerdiği, Gören, gözeten anlamını öğrenecek, kitabın sonundaki etkinliklerle öğrendiklerinizi pekiştireceksiniz.

Van Kedisi Kartopu Allahın Semi İsmini Öğreniyor

Bu masalda Allah’ın ‘Semî’ isminin içerdiği, ‘Her şeyi işiten, yarattıkların her halini bilen’ anlamını öğrenecek, kitabın sonundaki etkinliklerle öğrendiklerinizi pekiştireceksiniz.

Fil Biricik Allahın Vehhab İsmini Öğreniyor

Bu masalda Allah''ın ''Vehhâb'' isminin içerdiği, ''Karşılıksız veren, nimetleri hiç eksiltmeyen'' anlamını öğrenecek, kitabın sonundaki etkinliklerle öğrendiklerinizi pekiştireceksiniz.

Sayfa Sayısı : 32 (5 Kitap 160 sayfa)

Ebat : 20x26

Yazar: Nur Kutlu

 

Ürünü Bugün 0 Kişi Satın Aldı
Ürünü 41 Kişi İnceledi

İlgili Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4