100 TL VE ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!
0
0 TL

Allahın İsimlerini Öğreniyorum 5li Set 1

Allahın İsimlerini Öğreniyorum 5li Set 1

Marka: Timaş Çocuk

32.00 TL

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Sepete Ekle
Hemen Al

 

Allahın İsimlerini Öğreniyorum 1

Çocuklarımızın inanç kavramı ile erken yaşta tanışmaları, yetişkin bir birey olduklarında yaşamlarını bu kavramla anlamlandırmaları adına büyük önem taşır. ‘Allah’ın İsimlerini Öğreniyorum’ serisini bu düşünceden yola çıkarak hazırladık. Masallardaki hayvan kahramanların başından geçen maceralarla çocukların dünyasında Allah’ın isimlerine bir pencere açmaya çalıştık.
Kitaplarımızın son sayfasında o kitapta Allah’ın hangi isminin ne yönüyle anlatılmaya çalışıldığına dair bir bilgi ve ‘çocuğunuza anlatın/sorun’ alt başlığı altında da masala konu olan ismin daha iyi kavranmasına yönelik sorular bulacaksınız.

Denizatı Dıgıdık Allahın Şafi İsmini Öğreniyor

Bu masalda, Allah’ın ‘Şafi’ ismini içerdiği, ‘şifa veren hastalıkları iyeleştiren’ anlamlarıyla çocuklarımıza öğretmek amaçlanmıştır. Çocuklarımızın bu masal yardımıyla Allah’ın ‘Şâfi’ ismi hakkında edindikleri bu ön fikir, ileride bu ismi çok daha iyi kavramalarına destek olacaktır.

Deve Hörgüç Allahın Kerim İsmini Öğreniyor

Bu masalda, Allah’ın ‘Kerim’ ismini içerdiği, ‘İkram eden, yarattıklarına karşılıksız veren’ anlamlarıyla çocuklarımıza öğretmek amaçlanmıştır. Çocuklarımızın bu masal yardımıyla Allah’ın ‘Kerim’ ismi hakkında edindikleri bu ön fikir, ileride bu ismi çok daha iyi kavramalarına destek olacaktır.

Somon Simsim Allahın Selam İsmini Öğreniyor

Bu masalda, Allah’ın ‘Selam’ ismini içerdiği, ‘Her türlü tehlikeden koruyan kollayan ve güvenliğe kavuşturan’ anlamlarıyla çocuklarımıza öğretmek amaçlanmıştır. Çocuklarımızın bu masal yardımıyla Allah’ın ‘Selam’ ismi hakkında edindikleri bu ön fikir, ileride bu ismi çok daha iyi kavramalarına destek olacaktır.

Yunus Yoyo Allahın Rahman İsmini Öğreniyor

Bu masalda, Allah’ın ‘Rahman’ ismini içerdiği, ‘Yarattığı bütün canlılara merhamet eden’ anlamıyla çocuklarımıza öğretmek amaçlanmıştır. Çocuklarımızın bu masal yardımıyla Allah’ın ‘Rahman’ ismi hakkında edindikleri bu ön fikir, ileride bu ismi çok daha iyi kavramalarına destek olacaktır.

İpekböceği Pırpır Allahın Rab İsmini Öğreniyor

Bu masalda Allah’ın ‘Rab’ isminin içerdiği, ‘varlıkların bütün ihtiyaçlarını gideren’ anlamını öğrenecek, kitabın sonundaki etkinliklerle öğrendiklerinizi pekiştireceksiniz.

Sayfa Sayısı : 32 (5 Kitap 160 sayfa)

Ebat : 20x26

Yazar: Nur Kutlu

 

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı ve ücretsiz kargo
KAMPANYALI ÜRÜNLER Birbirinden farklı marka ve ürünler için indirimli fiyatlar
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur. Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli 'buraya metin gelecek, buraya metin gelecek' yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır. Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında 'lorem ipsum' anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır