100 TL VE ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!
0
0 TL

 

 

Walls and Warriors Oyunu

8 yaş ve üzeri için çok eğlenceli bir tek kişilik oyun olan Walls and Warriors oyununda surlarınızı yerleştirin ve askerlerinizi koruyun! Şatonuzu korumak için akıl gücünüze ihtiyaç duyacaksınız. Kale surlarını öyle yerleştirmelisiniz ki mavi renkteki askerleriniz kalenin içinde kalırken, kırmızı renkteki düşman askerleri dışarıda kalsın.

Walls and Warriors Oyununun İçeriği

Oyun kutusunda, 3 boyutlu bir oyun alanı, 4 adet duvar(sur) puzzle parçası ve 1 adet yüksek kuleler içeren şato puzzle parçası, 7 adet asker (4 kırmızı, 3 mavi), 80 adet görev içeren kitapçık vardır.

Walls and Warriors Oyunu Nasıl Oynanır?

- Bir görev seçin. Kırmızı ve mavi askerler ile mavi renkli şatonuzu kartta gösterildiği şekilde oyun alanına yerleştirin.

- 4 adet kale duvarını mavi askerler içeride, kırmızı askerler dışarıda kalacak şekilde yerleştirin.

- Unutmayı her bir görev tek bir çözüm içerir.

Walls and Warriors Oyununun Kazanımları

8 yaş ve üzeri çocuklarda planlama, mantıksal ve uzamsal algı, problem çözme, dikkat ve odaklanma becerilerini geliştiren tek kişilik bir oyundur.

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı ve ücretsiz kargo
KAMPANYALI ÜRÜNLER Birbirinden farklı marka ve ürünler için indirimli fiyatlar
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur. Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli 'buraya metin gelecek, buraya metin gelecek' yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır. Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında 'lorem ipsum' anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır