100 TL VE ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!
0
0 TL

Uçanbalık 48+ Erken Öğrenme Seti

Uçanbalık 48+ Erken Öğrenme Seti

Marka: UçanBalık
%35

270.00 TL

175.00 TL

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Hızlı Kargo
Sepete Ekle
Hemen Al

 

Uçanbalık 48+ Erken Öğrenme Seti

 

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretim Programı'nda yer alan kavram ve kazanımların yanı sıra Reggio Emilia, PYP gibi ulusal ve uluslararası yaklaşımları ve beyin temelli öğrenme etkinlikleri içeriyor.

Dolu Dolu bir set!

Seviyeye ve ilgi alanına uygun, sadec ve ilgi çekici tasarım.

Çocukların çevrelerini öğrenme sürecini destekleyen gerçek fotoğraflar.

Çocukların, semboller aracılığı ile tek başlarına okuma yapabilecekleri, mesajı anlayabilecekleri, onlara kılavuzluk eden akıllı işaretler.

Çocukların güvenliği düşünülerek yuvarlatılan kenarlar ve sağlığa zararı olmayan PET spiral ciltleme.

Fasiküller

Fasiküllerdeki çalışma sayfaları, 48+ çocukların tüm gelişim alanlarını harekete geçirecek, her biri bilimsel temellere dayanan kavram ve konuları içeriyor. Etkinlik ve alıştırmaların , öğrenmenin temel ilkelerine uygun olarak "kolaydan zora", "basitten karmaşığa" doğru ilerlemesi setin ana felsefesini oluşturuyor. Çıkartma sayfaları da çocuklara farklı ve keyifli uygulama olanakları sunuyor.

Sosyal beceriler gibi soyut kavramları somutlaştırmasını sağlayan alıştırmalar.

Çocukların,sıkça sağılan dikkatini toplamaya yardımcı olan ilgi çekici çıkartmalar.

Çocukların tek başına yapabilecekleri ve kendilerini değerlendirme fırsatı bulabilecekleri çeşitli çalışmalar.

Temel matematik kavram ve becerilerini destekleyen alıştırmalar.

Eğitim Kitapları

Beynin en önemli öğrenme ve çalışma şekli tekrarlar ve bağlantılardır. Bu amaçla hazırlanan 4 eğitim kitabı, fasiküllerdeki kavramları desteklerken tekrarlara da yer vererek bağlantılı çalışmalar sunuyor.

Okulda öğrenilen kavram ve becerilerin, evde anne-baba eşliğinde pekiştirilmesini sağlayan tekrar çalışmaları.

Hem yaşadığı ülke hem de dünya ile bağlantı kurabileceği özel gün ve haftalar ile ilgili somut çalışmalar.

Çocukların estetik duygusu kadar el-göz koordinasyonunu da geliştiren, gerçek sanat çalışmalarına ait görsellerin yer aldığı sayfalar.

Çocukların ara tatilde her gün yaptıklarını not edebilecekleri, seviyeye uygun ve kişisel değerlendirmenin temeli olan günlük sayfaları.

Kitap sevgisini aşılayan kültür kitapları

Öğrenilen her yeni bilgi, çocuğun önünde, dünyanın zenginliğini ve karmaşıklığını anlamaya yönelik bir pencere açıyor. Setin içindeki kitaplar, çocukların meraklarının peşinden gitmelerine olanak sağlıyor.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı ve ücretsiz kargo
KAMPANYALI ÜRÜNLER Birbirinden farklı marka ve ürünler için indirimli fiyatlar
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur. Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli 'buraya metin gelecek, buraya metin gelecek' yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır. Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında 'lorem ipsum' anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır