100 TL VE ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!
0
0 TL

 

TRİANGLE GAME OYUNU

Triangle Game oyunu 5 yaş ve üzeri kişilerce oynanabilen görsel algı, dikkat ve strateji gelişimi sağlayan eğlenceli bir grup oyunudur. Oyunda her oyuncu parçalarını sırayla dizer, elinde en az parça kalan oyuncu oyunu kazanır.

 

Amaç

Kendi rengine ait parçaları oyun alanına yerleştirerek en önce bitirebilmek.

 

Oyun İçeriği

486 boşluklu oyun alanı, 4 farklı rekte 88 oyun parçası, kurallar kitapçığı ve 1 adet taşıma torbası.

Nasıl Oynanır

En az 2 en çok 4 kişiyle oynanır. Her oyuncu kendisine bir renk seçer. Kendisine verilen 22 parçayı uç uca birbirine değecek (rakibin taşına istenildiği gibi değdirilebilir) şekilde alana yerleştirir. Oyuncu şekilleri yerleştirirken iyi düşünmeli ve rakibinin hamlesine göre kendi hamlesini yapıp hem rakibini engellemek hem de elindeki taşları bitirmek için uğraşacaktır. Oyun alanında taş koyacak yer kalmadığı zaman oyun biter. Kimin elinde daha az parça kaldıysa oyunu o kazanır. Eğer iki kişide de aynı sayıda parça kaldıysa, parçalardaki üçgen sayısına bakılır. En az üçgen kimde kalırsa oyunu o oyuncu kazanır. Strateji geliştirme üzerine kurulu zevkli bir oyundur.  

 

TRİANGLE GAME Oyununun Kazanımları

5 yaş ve üstü için zihinsel - görsel dikkat, şekil zemin ilişkisi, geometrik şekil algısı, konsantrasyon ve odaklanma becerisi kazandırır.

 

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı ve ücretsiz kargo
KAMPANYALI ÜRÜNLER Birbirinden farklı marka ve ürünler için indirimli fiyatlar
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur. Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli 'buraya metin gelecek, buraya metin gelecek' yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır. Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında 'lorem ipsum' anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır