Blue Orange

(0)

Tavuklar Gümmm (Chickyboom)

 

TAVUKLAR GÜMM (CHICKYBOOM) OYUNU

Tavuklar Gümm (Chickyboom) oyunu 4 yaş ve üzeri çocuklar için 2 - 4 kişi ile oynanabilen denge, ince motor, risk analizi ve aritmetik becerisi kazandıran eğlenceli bir oyundur. Kayanın üzerinde duran platformu yıkmadan tavukları, saman balyalarını ve yük arabası tekerleklerini dengeyi bozmadan birer birer alabilecek misiniz?

Amaç

Kayanın üzerinde duran platformu yıkmadan tavukları, saman balyalarını ve yük arabası tekerleklerini tünek üzerinden dengeyi bozmadan alarak en fazla puanı kazanmak.

 

Oyun İçeriği

6 adet ahşap tavuk, 7 ahşap saman balyası, 7 ahşap yük arabası tekeri, 1 ahşap platform ve oyun kuralları kitapçığı.

Nasıl Oynanır

Platform üzerine saman balyaları, tekerlekler ve tavukları dengede kalacak şekilde istenildiği gibi rastgele dizilir. Daha sonra oyuncular sıra ile platform üzerinden parçaları toplarlar. Saman balyaları 3 puan, büyük tavuklar 3 puan ve küçük tavuklar 2 puan, tekerlekler ise 1 puan değerindedir. Platformu deviren oyuncudan 5 puan kesilir. En yüksek puanı toplayan oyuncu oyunu kazanır. Ya da platform devrilmeden en son parçayı alan oyuncu oyunu kazanır.

TAVUKLAR GÜMM (CHICKYBOOM) Oyununun Kazanımları

 

Tavuklar Gümm (Chickyboom) oyunu 4 yaş ve üzeri çocuklar için denge, ince motor, risk analizi ve aritmetik becerisi kazandıran eğlenceli bir oyundur.

Ürünü Bugün 0 Kişi Satın Aldı
Ürünü 73 Kişi İnceledi
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4