100 TL VE ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!
0
0 TL

SQUIRRELS GO NUTS!

Sincapları, meşe palamutlarını kış için saklamalarını sağlayacak şekilde kaydırabilir misiniz? Kompakt boyutu ve taşınabilir seyahat çantası sayesinde 6 yaş ve üzeri herkesin oynayabileceği mükemmel bir tek kişilik seyahat oyunudur.


SQUIRRELS GO NUTS! OYUNU İÇERİĞİ

Oyun içeriğinde 1 adet kompakt oyun alanı, 4 adet sincap puzzle parçası, 5 adet meşe palamudu ve 60 adet görev içeren kitapçık bulunmaktadır.


SQUIRRELS GO NUTS! NASIL OYNANIYOR?

1. Aşama:
Görev kitapçığından bir bölüm seçin ve sincap ile meşe palamutlarını oyun alanına gösterildiği şekilde yerleştirin.

2. Aşama:
Sincapları yatay ve/veya dikey olarak oyun alanında kaydırın, böylece tüm meşe palamutları deliklere düşecektir.


3. Aşama
Tüm sincapların meşe palamutları birer deliğe düştüğünde çözüme ulaşmışsınız demektir.

 

SQUIRRELS GO NUTS! OYUNUNUN KAZANIMLARI

6 yaş ve üzeri çocuklarda dikkat-odaklanma, sıralı düşünme, problem çözme, mekansal algı, mantık ve planlama geliştirir.
 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı ve ücretsiz kargo
KAMPANYALI ÜRÜNLER Birbirinden farklı marka ve ürünler için indirimli fiyatlar
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur. Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli 'buraya metin gelecek, buraya metin gelecek' yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır. Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında 'lorem ipsum' anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır