Eksik Parça Yayınları

(0)

Set Kral Şakir Boyama Kitabı

 

Kral Şakir Uzay Macerası

Kral Şakir Spor Zamanı

Kral Şakir Boyama Saati

Kral Şakir ve Ailesi

Teknolojiyi ve yaratıcılığı bir araya getirerek televizyonda, internette ve mobil ortamlarda yaratıcı projeler üreten Grafi2000 firması tarafından hayata geçirilen Kral Şakir çizgi filminin karakterleri, eğlenceli ve yararlı içeriği ile Kral Şakir - Oyun Zamanı kitabında çocuklarla buluşuyor. Varol Yaşaroğlu, Berk Tokay ve Haluk Can Dizdaroğlu tarafından yaratılan bir Türk çizgi filmi olan Kral Şakir ve karakterlerinin çıkartmalı boya kitabı, yayınlandığı tarih olan 2017 yılından bu yana Eksik Parça Yayınları tarafından satışa sunuluyor. 20 x 27,5 cm ebatlarındaki normal boyuttaki kitabın kapağında karton ve içeriğinde 1. hamur cinsi kağıt kullanılıyor. Çocukların televizyon ya da bilgisayarda severek izlediği Kral Şakir çizgi dizisinin kitaba dönüşmüş halini yansıtan kitap sayesinde, okul öncesi miniklerin ve ilkokul çağındaki çocukların kitaba olan ilgilerini de artırmak mümkün oluyor.

Kral Şakir Hayranları Eğlenerek Öğreniyor

16 renkli sayfadan oluşan Kral Şakir ve ailesi adlı çıkartmalı boya kitabı içerisinde hem birbirinden şirin çıkartmalar hem de boyanmak üzere hazırlanmış çizgi filmin karakterlerine ait neşeli karikatürler yer alıyor. Özellikle 4-10 yaş arası çocukların dikkatini çeken kitapta bulunan çıkartmalar rahatça kağıttan ayrılıp ilgili alanlara yapıştırılabilirken miniklerin el becerilerini de geliştiriyor. Bir aslan ailesinin komik maceralarının anlatıldığı ve baş kahramanının Kral Şakir olduğu çizgi dizinin diğer karakterlerinden Fil Necati, Aslan Remzi, Kedi Canan, Akbaba Kürşad  ve diğerleri de eğlenceli kitapta yerlerini alıyor. 

Bir faaliyet kitabı niteliği taşıyan ve renkli illüstrasyonlarıyla çocukların beğenisini kazanan kitap kaliteli baskısı ve sürükleyici içeriğiyle de favori kitaplardan biri haline geliyor. Çıkartmalı boyama kitabı, İki A Yayıncılık ve Dağıtım Hizmetleri bünyesindeki Eksik Parça Yayınları tarafından kitap sever minikler ve aileleriyle buluşturuluyor.   

 

Ürünü Bugün 0 Kişi Satın Aldı
Ürünü 67 Kişi İnceledi
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4