İş Kültür Yayınları

(0)

Resimli Kitaplar Serisi 25

Kitap 1: Pisi Kedi – Doğum Günü Hazinesi

Pisi Kedi’nin doğum günü hediyelerinden biri herkesi çok şaşırttı. Bu bir hazine haritasıydı. Sevimli dostlarımız hep birlikte sıcak hava balonuna bindiler ve Gizemli Orman’a gittiler. Eğlenceli bir maceraya katılmaya hazır mısın?

Çevirmen: Sevgi Atlıhan

Orijinal Adı: Birthday Treasure

Yılı: 2015

Genişlik: 22

Yükseklik: 22

Sayfa Sayısı: 24

Kitap 2: Pisi Kedi – Kayıp Kitap

Mor Çam Ormanı’nda çözülmesi gereken bir gizem var. Pisi Kedi ve arkadaşları arabalarına atlayıp yola koyuldular. Eğlenceli bir maceraya katılmaya hazır mısın?

Çevirmen: Sevgi Atlıhan

Orijinal Adı: The Mystery Trail

Yılı: 2015

Genişlik: 22

Yükseklik: 22

Sayfa Sayısı: 24

Kitap 3: Burası Panama mı? Heyecanlı Bir Göç Öyküsü

Takkeli ötleğen kuşu Boncuk, Panama’ya ilk göçüne başlıyor.  Ama bir sorunumuz var: Diğer takkeli ötleğen kuşları çoktan gitti bile. Boncuk, Panama’yı tek başına nasıl bulacak?

Boncuk yol boyunca başka hayvanlarla karşılaşıyor ve onlardan yardım istiyor. Belki kar tavuğu da Panama’ya uçuyordur ya da belki Kanada turnaları oraya nasıl gidileceğini biliyordur? Gelin görün ki, Boncuk çok geçmeden her hayvanın farklı bir yöne gittiğini keşfediyor: Ren geyiği kışlık ormanına gidiyor, kral kelebekleri Meksika’ya uçuyor ve küçük yılan da yer altında saklanıyor. Tek başına uçan bu genç kuşu kim bilir nasıl tehlikeler bekliyor? Kendi yolunu bulan genç bir kuşu anlatan Burası Panama mı? Okuyucuyu kendi yolculuğuna çıkaran büyüleyici bir macera ve keşif öyküsü.

Çevirmen: Meltem Aydın

Orijinal Adı: Is This Panama?

Yılı: 2019

Genişlik: 24

Yükseklik: 24

Sayfa Sayısı: 40

Resimleyen: Soyeon Kim

Kitap 4: Kış Geliyor

Eyvah,Şimdi Ne Yapacağız?

Çilek, gergin bir şekilde etrafına baktı. Çakalların, tilkilerin ve baykuşların tehlikeli olduğunu biliyordu ama KIŞI hiç duymamıştı. Kuşlar ondan kaçmaya çalıştığına göre, belki o da kaçmalıydı.

Çevirmen: Meltem Aydın

Orijinal Adı: Winter’s Coming

Yılı: 2019

Genişlik: 24

Yükseklik: 24

Sayfa Sayısı: 32

Resimleyen: Josée Bisaillon

Ürünü Bugün 0 Kişi Satın Aldı
Ürünü 50 Kişi İnceledi

İlgili Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4