Yağmur Yayınları

(0)

Pimpom Kedi Serisi

PİMPOM YOGA YAPIYOR

“Pimpom Yoga Yapıyor” adlı kitabımızda kedi Pimpom’un televizyonun kumandasına basma­sıyla açılan televizyonda yoga ile tanışması anlatılıyor. Pimpom, yoga ile kendi arasında nasıl bir ilişki kurdu? Size bir sır verelim Pimpom yaşayan bir kedi.

PİMPOM KÜKREMEYİ ÖĞRENİYOR

“Pimpom Kükremeyi Öğreniyor” adlı kitabımızda kedi Pimpom’un bir tesadüf üzerine dergide karşılaştığı aslanlarla kendisi arasında benzerlik kurması esprili bir dille anlatılıyor. Pimpom, aslanlarla kendisi arasında nasıl bir ilişki kurdu? Gelin birlikte öğrenelim.

PİMPOM UYKUSUNU ARIYOR

Akşam olup da gökyüzünde ilk yıldız çıktığında minik Pimpom, pufun üzerinde uyumaya çalışı­yordu. Uyumak için zıplayan kurbağaları saydı. Uğurböceklerinin beneklerini saydı ama uyuyama­dı. Uykusu kaçan Pimpom, uykusunu nasıl ve nerelerde aradı? Gelin Pimpom’un uykusunu birlikte bulalım.

TOP SANAN KEDİ PİMPOM

Pimpom, gökyüzünde pırıl pırıl parlayan ayı, top sanmıştı. Haksız da sayılmazdı çünkü ay do­lunay olmuş ve bir topa benziyordu. Onu yakalamaya karar verdi. Bakalım sevimli kedi Pimpom ayı yakalayabildi mi? Ayı yakalamaya çalışan Pimpom neler yaşadı?

Özellikler

Basım Dili : Türkçe

Basım Yeri : Türkiye Ankara

Sayfa Sayısı : 32 (4 kitap toplam 128 sayfa)

En / Boy : 22,00 / 30,00 cm

Kâğıt Cinsi : Kuşe, Renkli

Basım Tarihi : 2018

Yazar : Mahmut YILMAZ

Ürünü Bugün 0 Kişi Satın Aldı
Ürünü 20 Kişi İnceledi

İlgili Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4