100 TL VE ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!
0
0 TL

 

PATTERN PLAY OYUNU

Pattern Play oyunu okul öncesi çağdaki tüm çocukların rahatlıkla oynayabildikleri bir akıl oyunudur. Çok yönlü oynanabilen bu oyunda eşleştirme ve temel matematik kavramlarını (sıralama, eşleştirme, uyum ve kesirler vs. gibi ) öğrenmeye dair kazanım sunar.

 

Amaç

Oyun içeriğinde çıkan 40 ayrı desen kartında yer alan şekilleri doğru olarak eşleştirmek.

 

Oyun İçeriği

40 adet renkli ahşap parça, ahşap oyun alanı, 40 farklı desen kartı ve saklama bezi mevcuttur.

 

Nasıl Oynanır

Oyuncu kolaydan zora doğru desen kartlarını sıra ile yapmaya başlar. Desen kartındaki 40 farklı şekli doğru bir şekilde eşleştirdiğinde oyun tamamlanır. Bazı kartlarda yatay, bazı kartlarda çapraz yerleştirme mevcuttur. Bazı kartlarda birleşim yerleri yatay ya da dikey şekildedir. Desen kartlarını yaparken oyuncunun temel matematik algısının geliştiği görülecektir.

 

PATTERN PLAY Oyununun Kazanımları

 

Okul öncesi çocukların oynayabileceği bu oyun zihinsel dikkat, görsel dikkat, parça bütün ilişkisi, şekil zemin ilişkisi becerilerini geliştiren harika bir oyundur.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı ve ücretsiz kargo
KAMPANYALI ÜRÜNLER Birbirinden farklı marka ve ürünler için indirimli fiyatlar
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur. Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli 'buraya metin gelecek, buraya metin gelecek' yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır. Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında 'lorem ipsum' anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır