Smart Games

(0)

Parking Puzzler

 

Parking Puzzler Oyunu

Parking Puzzler oyunu 6 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun farklı seviyelerde 60 görevden oluşmaktadır. Benzersiz bir problem çözme oyunu olan Parking Puzzler oyununda, oyuncular verilen ipuçlarını ve yönergeleri kullanarak her bir otomobil için doğru park alanını bulmalıdır. Yanlış park etmek yasaktır! Oyunda sürüş şeridine veya iki noktayı kaplayacak şekilde park yapılamaz.

Oyunun İçeriği

Oyunda 1 adet 60 oyundan oluşan oyun kitapçığı, 6 adet farklı şekillerde araba parçası ve taşıma çantası bulunmaktadır.

Oyunun Amacı

Oyunda amaç ipuçlarını ve talimatları kullanarak arabaları doğru park alanlarına yerleştirmektir.

Parking Puzzler Oyunu Nasıl Oynanır?

Parking Puzzler oyunu farklı seviyelerde 60 problemden oluşmaktadır. Oyun kitapçığından bir görev seçilir. Tüm arabalar doğru park yerine park ettirilmelidir. Her bir görevde, park yerindeki bazı araçların konumu çözüm hakkında ipuçları verir. Renkli bir araba, o renkteki bir arabanın o belirli konumda olması gerektiğini gösterir. Gri arabalar renklerini değil, oyun alanı üzerindeki arabaların konumlarını gösterir. Kolay görevler size otoparkın tam bir genel bakışını sunar. Daha zor görevler otoparkın yalnızca belirli bir kısmını gösterir fakat hangi bölge olduğunu göstermez. Ayrıca tüm arabalar aynı yönde (oyun alanı üzerinde dikey olarak) park edilmiş olmalıdır, böylece park yerlerine sığmış olurlar. Sürüş yolu üzerine (B ve C arasındaki yatay sıra) herhangi bir araba park edemezsiniz. Her oyun için yalnızca tek bir çözüm mevcuttur.

 Parking Puzzler Oyununun Kazanımları

Parking Puzzler oyunu 6 yaş ve üzeri kişilerde esnek düşünme, konsantrasyon, mantık, planlama ve problem çözme becerilerini geliştirir.

Ürünü Bugün 0 Kişi Satın Aldı
Ürünü 60 Kişi İnceledi
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4