100 TL VE ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!
0
0 TL

Mindo Kedicik 5 yaş ve üzeri çocukların oynayabileceği tek kişilik bir problem çözme, görsel algı ve mantık yürütme oyunudur.

Oyunun amacı, Kediciği görev kartında belirtilen yere yerleştirdikten sonra diğer kare ve/veya dikdörtgen oyun kartlarını görev kartındaki deseni oluşturacak şekilde yerleştirmektir.

Mindo Kedicik Oyunu Nasıl Oynanıyor?

Oyunumuzda dört faklı zorluk seviyesinden oluşan toplam 60 görev kartı, 9 adet çift yönlü oyun kartı (7 dikdörtgen, 2 kare) bulunmaktadır. Yeşil görev kartlarında 3x3 görevler, Sarı görev kartlarında 2 adet ipucu içeren 4x4 görevler, turuncu görev kartlarında 1 adet ipucu içeren 4x4 görevler ve kırmızı görev kartlarında hiç ipucu içermeyen 4x4 görevler bulunur.

Oyunun Başlangıcı

Mindo Kedicik oyununda öncelikle bir zorluk seviyesi seçiyoruz. Örneğin; yeşil görev kartları ile oynarken yeşil renkli oyun kartları ile Kediciğin kulübesini gösteren sarı oyun kartını kullanmıyoruz.  Diğer zorluk seviyelerini ise bu oyun kartlarını da dahil ederek tüm oyun kartları ile oynuyoruz.

Mindo Kedicik Oyununun Kuralları

Yeşil görev kartı ile oynuyorsanız başlangıçta Kediciği yerine yerleştiriyoruz. Ardından dikdörtgen arkalı önlü 4 oyun kartını, görev kartındaki desenin aynısını oluşturacak şekilde birleştiriyoruz.

Sarı, turuncu ve kırmızı görev kartları ile oynarken öncelikle Kedicik ve kulübesinin olduğu oyun kartlarını doğru yerlerine yerleştiriyoruz. Sonrasında 7 dikdörtgen ve arkalı önlü oyun kartını görev kartındaki desen ve ipuçları ile eşleşecek şekilde birleştiriyoruz.

Mindo Kedicik Oyununun Kazanımları

Mindo Kedicik oyunu 5 yaş ve üzeri çocuklarda görsel algı, problem çözme ve mantık yürütme becerilerini geliştirir.
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı ve ücretsiz kargo
KAMPANYALI ÜRÜNLER Birbirinden farklı marka ve ürünler için indirimli fiyatlar
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur. Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli 'buraya metin gelecek, buraya metin gelecek' yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır. Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında 'lorem ipsum' anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır