Highlights

(0)

Meraklı Baykuş Taşıtları Öğreniyor

 

Çocuğunuzun günlük nesnelerin adlarını ve onları nasıl tanıyacağını öğrenmesine yardımcı olun. Yavru baykuşun macerasını anlatan hikayeli renkli ara-bul etkinlikleri, keşfetmeyi seven bebekler ve küçük çocuklar için geliştirilmiştir. Bu hikaye kitabı alanında uzman kişiler tarafından hazırlanarak sizlere ulaştırıldı.Hikaye ve bulmacaların karışımı çocuğunuzun merak ve hayal gücünün ortaya çıkmasında yardımcı olacaktır. Çocuğunuza hikaye okumak, onların resimlerle kelimeler arasında bağlantı kurmasını sağlayacaktır.

Bu kitapla neler bulacaksınız?

Yorum yapma: Bu kitapta, küçük baykuş doğum günü hediyesini arıyor. Hediye tekerleri olan bir şey. Ne olabileceği hakkında konuşabilirsiniz.

Tekerlemeler: Tekerlemeyi çocuğunuza okuyunuz, daha sonra sol sayfadaki nesneleri sağ sayfada verilen görselin içerisinde bulup göstermesini isteyiniz.

Öğrenmeyi Güçlendirme: Bir sonraki aşamada hikayeyi okuyun ve aşağıdakiler hakkında konuşun.

Boyut; hangi araba büyük ve hangisi küçük? Hız; hangi araba hızlı ve hangisi yavaş?

Sayılar; her sayfadaki nesneleri birlikte sayın.

Görevler; taşıtların ne amaçla kullanıldığını söyleyin. Bazıları çöp toplar, bazıları yangın söndürür gibi.

Sesler; çocuğunuzun en sevdiği taşıtların nasıl ses çıkardığını taklit ediniz.

Deneyim zamanı: Kitaptaki fikirleri kalıcı hale getirmek için, çevrenizde gördüğünüz kamyon, araba ya da tırları işaret edebilirsiniz. İtfaiye istasyonunu ziyaret edebilir, trene binebilir ya da taksi çağırabilirsiniz. Kitabı yeniden okuduğunuzda çocuğunuzun dışarıda gördüğü farklı taşıtları göstermesini isteyiniz.

Sayfa Sayısı: 14 syf.

Yaş Grubu: 0 – 3

Ürünü Bugün 0 Kişi Satın Aldı
Ürünü 72 Kişi İnceledi
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4