Eksik Parça Yayınları

(0)

Kral Şakir İlk Okuma Seti 1

Kral Şakir ilk okuma -1 -Meslek Seçimi

Kral Şakir İlk Okuma Kitabı 1: Meslek Seçimi (Pedagog Onaylı) - Varol Yaşaroğlu tarafından çocuklara meslek seçiminin önemini vurgulamak için kaleme alınmış bir eserdir. Bu kitapta Kral Şakir, gelecekte hangi meslekle uğraşmak istediğini bilmediğini fark eder. Bu durum, üzerinde düşündükçe zihninde daha karmaşık bir hal alır. Kafasındaki soru işaretlerini nasıl gidereceğinden emin olamayan Kral Şakir, ailesine ve arkadaşlarına danışmaya karar verir.

Şakir'in sorusu, kısa sürede tüm mahalle sakinleri tarafından duyulur. Her kafadan başka bir ses çıkarken, Şakir'e doğru tavsiyeler veren ve onu düşünmeye teşvik edecek sorular yöneltenlerin sayısı hiç de az değildir. Yalnız Fil Necati, Şakir'in bir dürüm ustası olması gerektiği konusunda ısrar eder. Şakir, arkadaşlarının ve ailesinin yardımıyla zihnindeki soru işaretlerine yanıt bulabilecek midir? Meslek seçimi konusunda dikkat etmesi ve aklının bir köşesine yazması gereken noktalar nelerdir? 

Siz de tüm bu sorulara yanıt bulmak ve Kral Şakir'in birbirinden eğlenceli maceralarına yakından tanıklık etmek istiyorsanız, Kral Şakir İlk Okuma Kitabı 1: Meslek Seçimi (Pedagog Onaylı) kitabını en kısa zamanda sepetinize ekleyebilirsiniz.
 

Selam arkadaşlar ben Şakir, herkesin bildiği şekilde Kral Şakir!

Ben ve benim çılgın ailem bu sefer de ilk okuma kitaplarıyla maceradan maceraya koşuyoruz. Mahallece çözmemiz gereken ilk sorun benim büyüyünce hangi mesleği seçeceğim. Meslek seçmek zor iş, hele bir de Fil Necati Ağabey ile meslek seçmeye çalışıyorsanız işinizi daha da zor, ona göre ileride kesinlikle bir dürüm ustası olmalıyım.

Kral Şakir ilk okuma -2 -Sağlıklı Günler

Bu hikâyede köydeki akrabalarımızı ziyarete gidiyoruz. İyi beslenmediği için hasta olan Tanju Ağabey’i iyileştirmek için işe koyulduk. Tanju Ağabey köydeki sağlıklı yiyeceklerle iyileşebilecek mi hikâyenin sonunda hep birlikte öğreneceğiz.

Kral Şakir ilk okuma -3 -Oyun Gezegeni

Beden eğitimi dersimize Mirket Ağabey’in girdiği gün spor dolu yarışmalar yaptığımız çok eğlenceli bir ders oldu. Bu yarışmalar sayesinde başarılı olduğumuz oyunları bulmanın keyfini çıkardık. Bakalım hangi oyunlarda başarılı olduğumuzu tahmin edebilecek misiniz?

Sayfa Sayısı : 32 (3 kitap 96 sayfa)

Ebet: 22x22

Yazar: Varol Yaşaroğlu

Ürünü Bugün 0 Kişi Satın Aldı
Ürünü 73 Kişi İnceledi

İlgili Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4