Gigamic Oyuncak

(0)

Katamino Aile

 

KATAMİNO AİLE OYUNU

 

Katamino Aile’nin eğitsel oyunlar arasında kilometre taşı olduğuna hiç şüphe yok! Yalnızca mükemmel bir akıl oyunu değil, aynı zamanda çocuklar ve ebeveynler arasında düello da yapılabilecek keyifli bir oyun. Seçilen parçalarla kendi alanını en hızlı kim doldurabilecek? Ya da tek kişilik soruları birlikte yapmaya ne dersiniz?

 

Katamino Aile oyunu 18 ahşap parça ve bir adet ahşap oyun alanı ile 40 adet kart ve içerisinde yüzlerce bölüm içeren bir kitapçıktan oluşmaktadır. Oyun kartlarında 2 kişinin karşılıklı yarışabileceği onlarca alan doldurma oyunu ile 3 boyutlu prizma yapma oyunları yer almaktadır. Ayrıca kitapçıkta küçük yaşlar için yatayda hayvan şekilleri yapılan bölümler bulunmaktadır. Bir diğer oyun şekli; 2 kişinin sırayla üst üste ahşap parçaları yerleştirerek kule oluşturduğu ve dengeyi bozarak kuleyi yıkan oyuncunun kaybettiği Kataboom denge oyunudur. Son olarak da tek kişilik oynanan ve penta 3'ten penta 7'ye kadar alan doldurma oyunu oynanabilir. 

 

 

Birçok farklı oynanış şekli ve zorluk seviyesi, birden fazla oyunun oynanmasına olanak verir ve unutulmaz anlar için bütün ailenin bir araya gelmesini sağlar. İster başlangıç seviyesinde isterse küçük bir dahi olsun, 7 ila 15 dakikalık tek kişilik veya grup oyunları çocukları olduğu kadar yetişkinleri de mutlu edecek.

 

Dikkat!

Aman dikkat, çakma tabir edilen kalite açısından orijinali ile karşılaştırılamayan, oyunlarımızın ruhunu da çalan kopya ürünler piyasada dolaşmakta! Çocuklarınızı bu kalitesiz, sağlıksız ve oyun keyfini yok eden ürünlerden uzak tutmanızı öneririz.

Ürünü Bugün 0 Kişi Satın Aldı
Ürünü 58 Kişi İnceledi
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4