100 TL VE ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!
0
0 TL

İLK KELİMELERİM

Çocuğunuza günlük yaşamda karşısına çıkan objeler hakkında sorular sorarak yeni kelimeler öğrenmesine yardımcı olun. Daha sonra pencereleri kaldırın ve eğlenerek öğrenmeye devam edin. Bu kitap çocuğunuzun kelime dağarcığının gelişmesini, nesneleri tanımasını ve erken öğrenmeyi teşvik eder.

 

Çocuğunuzun günlük nesnelerin adlarını ve onları nasıl tanıyacağını öğrenmesine yardımcı olun.  Hikayeli renkli ara-bul etkinlikleri, keşfetmeyi seven bebekler ve küçük çocuklar için geliştirilmiştir.
 

Bu hikaye kitabı alanında uzman kişiler tarafından hazırlanarak sizlere ulaştırıldı.Hikaye ve bulmacaların karışımı çocuğunuzun merak ve hayal gücünün ortaya çıkmasında yardımcı olacaktır.
 

Çocuğunuza hikaye okumak, onların resimlerle kelimeler arasında bağlantı kurmasını sağlayacaktır.
 

Bu kitapla neler bulacaksınız?
 

Yorum yapma: Bu kitapta, çocuğunuz ilk kelimeleri öğrenirken diğer resimlere bakarak farklı kelimeleri öğrenecektir. Her bir resimdeki nesnelerin ne olabileceği hakkında konuşabilirsiniz.
 

Gizli Nesneler: Resim ile ilgili çocuğunuza bir hikaye anlatınız, daha sonra sol sayfadaki nesneleri sağ sayfada verilen görselin içerisinde bulup göstermesini isteyiniz.
 

Öğrenmeyi Güçlendirme: Bir sonraki aşamada aşağıdakiler hakkında konuşun.
 

  • Boyut; hangi nesne büyük ve hangisi küçük?
  • Hız; hangi araba hızlı ve hangisi yavaş?
  • Sayılar; her sayfadaki nesneleri birlikte sayın.
  • Görevler; taşıtların ne amaçla kullanıldığını söyleyin. 
  • Sesler; çocuğunuza kedi ve köpeklerin nasıl ses çıkardığını taklit ediniz.

 

Deneyim zamanı: Kitaptaki fikirleri kalıcı hale getirmek için, çevrenizde gördüğünüz nesneler hakkında konuşabilirsiniz.  


Sayfa Sayısı: 14 syf.

 


Yaş Grubu: 0 – 3

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı ve ücretsiz kargo
KAMPANYALI ÜRÜNLER Birbirinden farklı marka ve ürünler için indirimli fiyatlar
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur. Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli 'buraya metin gelecek, buraya metin gelecek' yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır. Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında 'lorem ipsum' anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır