100 TL VE ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!
0
0 TL

 

Hızlı Renkler Oyununun İçindekiler

Oyunda 55 adet boyama kartı, 5 adet çift taraflı puanlama kartı ve 6 adet silgili keçeli kalem mevcuttur. Her boyama kartının bir yüzünde renkli bir resim, diğer yüzünde aynı resmin siyah beyaz çizimi yer alır. Ayrıca her resim 6 bölgeye ayrılmıştır.

 

Hızlı Renkler Oyunu Nasıl Oynanıyor?

Her oyuncu kendi boyama kartının üzerindeki renkleri ezberler ve kartı çevirerek siyah beyaz tarafını en kısa sürede aynı şekilde boyar. Ancak kartın siyah-beyaz tarafı çevrildiğinde kartın renkli tarafına tekrar bakılamaz. Her turada kalemler bir kez kullanılabilir. Boyanmış bir alan silinemez. Bir oyuncu, boyama kartındaki tüm 6 bölgeyi de boyamayı tamamladığında kullandığı kalemi kutuya koyar ve ‘DURUN’ diye bağırır. Bu durumda, her oyuncu resmini boyamak ya da boyamayı bitirmek için elindeki kalemi kullanma hakkına sahiptir. Ancak yeni kalem alamazlar.

 

Hızlı Renkler Oyununda Puanlama Nasıl Yapılır?

Tüm oyuncular boyamayı bitirdiğinde puanlamaya geçilir. Her oyuncu orijinal renkli resmi boyamış olduğu siyah-beyaz resimle karşılaştırır. Doğru renkle boyanmış her bölge için puanlama kartındaki yılan üzerinde 2 adet beyaz alan boyanır. Bu, 4 tur tekrarlanır. Ne kadar hızlı ve doğru boyama yaparsanız o kadar çok puan alırsınız. Oyunun sonunda en çok puanı alan oyuncu oyunu kazanır.

 

Hızlı Renkler Oyununun Kazanımları

 

Hızlı Renkler oyunu 5 yaş ve üzeri çocuklarda hafıza, görsel algı ve dikkat becerilerini geliştirir.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı ve ücretsiz kargo
KAMPANYALI ÜRÜNLER Birbirinden farklı marka ve ürünler için indirimli fiyatlar
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur. Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli 'buraya metin gelecek, buraya metin gelecek' yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır. Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında 'lorem ipsum' anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır