100 TL VE ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!
0
0 TL

 

Hayalet Hızında oyunu 6 yaş ve üzeri için dikkat ve odaklanma gelişimi sağlayan bir grup oyunudur.

Oyunun İçeriği

Oyunda 5 farklı ahşap nesne (Beyaz hayalet, mavi kitap, yeşil şişe, kırmızı koltuk, gri fare) ve 60 adet resimli kart bulunmaktadır.

Hayalet Hızında Nasıl Oynanır

5 tane ahşap nesne daire şeklinde masanın üzerine dizilir. Resim kartları da kapalı bir şekilde masanın ortasına kapalı olarak yerleştirilir. Oyuncular sırayla kartı açar ve bulması gereken nesneyi ilk kapan kişi yerdeki kartı kazanır. En çok kart kazanan oyuncu oyunun galibi olur.

Oyunda 2 tür kar vardır.

Bunlardan bir tanesinde nesnelerden birinin özellikleri doğru olarak belirtilmiştir. Örneğin resimde kırmızı koltuk ve mavi şişe bulunmaktadır. Bu durumda şişenin rengi hatalı ancak koltuğun rengi doğru olduğu için kırmızı koltuğu ilk kapan oyuncu o kartı kazanır.

Diğer durumda ise resimde bulunan nesnelerin ikisi de hatalı özelliktedir. Örneğin mavi hayalet ve kırmızı fare bulunmakta ise resimde hiç bahsedilmeyen nesneyi ilk kapan kişi o kartı kazanır. (Olan nesneler kitabın mavisi, hayalet, koltuğun kırmızısı ve faredir. Ancak yeşil ve şişe hiç bulunmadığı için şişeyi kapan oyuncu kartı kazanır.)

 

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı ve ücretsiz kargo
KAMPANYALI ÜRÜNLER Birbirinden farklı marka ve ürünler için indirimli fiyatlar
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur. Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli 'buraya metin gelecek, buraya metin gelecek' yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır. Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında 'lorem ipsum' anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır