100 TL VE ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!
0
0 TL

Gravity Maze

Gravity Maze

Marka: ThinkFun Oyuncak
%23

349.90 TL

270.00 TL

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Hızlı Kargo
Sepete Ekle
Hemen Al

  

Gravity Maze

Gravity Maze oyunu 8 yaş ve üzeri çocuklarda düşünme ve problem çözme becerisi kazandıran bireysel bir oyundur.

Oyunun İçeriği

Gravity Maze oyununda kolaydan zora doğru giden 60 tane görev kartı, yarı saydam 9 adet kule, 2 adet demir bilye 4x4 birimlik bir oyun alanı bulunmaktadır. Kulelerimiz 5 birim yüksekliğinde 1 tane mavi kule, 4 birimlik 2 tane yeşil, 3 birimlik 2 tane turuncu, 2 birimlik 2 tane mor, 1 birimlik 2 tane gri ve 1 tane de kırmızı hedef kule olmak üzere toplam 9 adettir.

Gravity Maze Nasıl Oynanır?

Görev kartlarında birkaç tane kulenin duruş yeri ve şekli gösterilmektedir. Bunun dışında kartın alt tarafında eklememiz gereken kulelerin renkleri belirtilmektedir. İlk olarak verilen kuleleri dizip, kalan renkleri nereye dizeceğimizi planlamamız gerekir. Öyle bir tasarım yapmalıyız ki topu gösterilen noktadan bıraktığımızda kulelerimizin içinde gezindikten sonra hedef noktaya ulaşabilsin.

Burada dikkat etmemiz gereken noktalardan bir tanesi, alt tarafta gösterilen kulelerin duruş şeklidir. Kuleler bazen dikey, bazen de yatay olarak yerleştirilebilir. Ayrıca kuleleri üst üste ya da ters olarak da yerleştirme imkanınız bulunmaktadır.

Yapmamız gereken şey, topun adım adım nereye gideceğini ve onu ne tarafa doğru yönlendirebilmek için gerekli kuleyi hangi yönde koymamız gerektiğini planlamaktır.

Gravity Maze Oyununun Kazanımları

 

Gravity Maze, 8 yaş ve üzeri herkes için düşünme ve problem çözme becerisinin dışında görsel ve mekansal algı gelişimi de sağlamaktadır.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı ve ücretsiz kargo
KAMPANYALI ÜRÜNLER Birbirinden farklı marka ve ürünler için indirimli fiyatlar
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur. Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli 'buraya metin gelecek, buraya metin gelecek' yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır. Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında 'lorem ipsum' anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır