Yağmur Yayınları

(0)

Dünyayı Değiştiren Muhteşem İnsanlar

Dünyayı Değiştiren Muhteşem İnsanlar (7 Kitap)

THOMAS ALVA EDISON

Bu kitabımızda THOMAS ALVA EDISON’un hayatı ve yaptığı icatlar anlatılıyor. Bilim insan­larımızın hayatına çocukların anlayacağı düzeyde yer verildi.

GALILEO GALILEI

Bu kitabımızda GALILEO GALILEI’nin hayatı ve yaptığı icatlar anlatılıyor. Bilim insanlarımı­zın hayatına çocukların anlayacağı düzeyde yer verildi.

 

JAMES WATT

Bu kitabımızda JAMES WATT’ın hayatı ve yaptığı icatlar anlatılıyor. Bilim insanlarımızın hayatına çocukların anlayacağı düzeyde yer verildi.

ISAAC NEWTON

Bu kitabımızda ISAAC NEWTON’un hayatı ve yaptığı icatlar anlatılıyor. Bilim insanlarımızın hayatına çocukların anlayacağı düzeyde yer verildi.

WRIGHT KARDEŞLER

Bu kitabımızda WRIGHT KARDEŞLER’in hayatı ve yaptığı icatlar anlatılıyor. Bilim insanları­mızın hayatına çocukların anlayacağı düzeyde yer verildi.

ALEXANDER GRAHAM BELL

Bu kitabımızda ALEXANDER GRAHAM BELL’in hayatı ve yaptığı icatlar anlatılıyor. Bilim insanlarımızın hayatına çocukların anlayacağı düzeyde yer verildi.

MARIE CURIE

Bu kitabımızda MARIE CURIE’nin hayatı ve yaptığı icatlar anlatılıyor. Bilim insanlarımızın hayatına çocukların anlayacağı düzeyde yer verildi.

Özellikler

Sayfa Sayısı : 16 şar sayfa (toplam 112 Sayfa)

En / Boy : 21,5 / 28,00 cm

Kâğıt Cinsi : Kuşe, Renkli

Basım Tarihi : 2018

     Çeviri : Begüm ÖZGÜ

Ürünü Bugün 0 Kişi Satın Aldı
Ürünü 20 Kişi İnceledi

İlgili Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4