100 TL VE ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!
0
0 TL

 

2 - 4 oyuncu ile oynanabilen Dr. Eureka oyunu 6 yaş ve üzeri çocuklar için görsel algı, mantıksal analiz ve dikkat-konsantrasyon gelişimi becerilerini geliştiren harika bir oyundur.  

Amaç

Oyun kartında yer alan görevdeki gibi maddeleri doğru test tüplerine, doğru sırada ve diğer oyunculardan önce aktararak sıralamak.

Oyun İçeriği

54 adet soru kartı, 24 top (8'er adet Yeşil, Mor ve Kırmızı), 12 adet deney tüpü ve oyun kuralları kılavuzu mevcuttur.

 

Nasıl Oynanır

Her oyuncu başlangıçta 3 deney tüpünde 2'şer adet (yeşil, kırmızı ve mor) renkli top alır. Görev kartları karıştırılarak ortaya konulur. Tüm oyuncular hazır olunca en üstteki görev kartı açılır. Görev kartında gösterildiği gibi maddeler düşürülmeden ve el değdirilmeden tüpten tüpe aktarılarak doğru sırada dizilir. (Burada tüpler ters çevrilerek de görev tamamlanabilir. Oyuncular doğru sıralama yapabilmek için tüplerin yerini değiştirebilirler). Eğer oyuncu toplarından birine dokunur ya da yere düşürürse o turda bekleme cezası alır. Tüplerini doğru şekilde sıralayan oyuncu "Eureka" diyerek oyunu bitirir. Tüm oyuncular sıralamanın doğru olduğunu onaylarlarsa oyuncu açık olan o kartı kazanarak 1 puan alır. Oyuncular bir sonraki tura başlamadan önce tüplerini olduğu şekilde bırakırlar (başlangıç pozisyonuna getirilmez). Tüm oyuncular hazır olunca diğer tura geçilir. 5 görev kartı kazanan ilk oyuncu oyunu kazanır.

DR. EUREKA Oyununun Kazanımları

 

6 yaş ve üzeri çocuklar için görsel algı, dikkat-konsantrasyon, hafıza, ince motor becerileri, mantıksal analiz ve uzamsal düşünme becerilerini geliştiren harika bir oyundur.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı ve ücretsiz kargo
KAMPANYALI ÜRÜNLER Birbirinden farklı marka ve ürünler için indirimli fiyatlar
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur. Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli 'buraya metin gelecek, buraya metin gelecek' yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır. Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında 'lorem ipsum' anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır