Zoch Oyuncak

(0)

Dans Eden Tavuklar

 

DANS EDEN TAVUKLAR OYUNU

Dans Eden Tavuklar oyunu 4 yaş ve üzeri çocuklar için hafıza, görsel algı, dikkat ve konsantrasyon becerilerini geliştiren eğlenceli bir grup oyunudur.

Rakip tavukların kuyruklarını ilk sen topla oyunu kazan.

 

 

Amaç

Rakip tavuklara yakalanmadan ilk önce onları yakalayarak kuyruklarını almak.

 

Oyun İçeriği

24 adet yumurta şeklinde karton kart, 12 sekizgen çiftlik avlusu kartı, 4 ahşap büyük boy tavuk, 4 ahşap kuyruk, kurallar kitapçığı.

 

Nasıl Oynanır

Oyun alanı resimli tavuk yumurtaları daire şeklinde rastgele dizilerek oluşturulur. Daha sonra yumurtaların ortasına 12 adet hafıza kartı kapalı şekilde yerleştirilir. Her oyuncu kendisine bir tavuk seçer ve oyuna başlanır. Tavukların ilerleyebilmesi için oyuncuların önünde bulunan yumurta resmini kapalı kartlar arasından bulması gerekir. Eğer bulabilirse ilerleme hakkını elde eder. İki rakip arka arkaya geldiğinde sıra arkada bulunan oyuncuda ise, rakibin önündeki yumurta resmini bulursa, rakibin kuyruğunu alır ve kuyruğuna ilave eder. Oyun sonunda bütün kuyrukları toplayan tavuk sahibi oyunu kazanır.

DANS EDEN TAVUKLAR Oyununun Kazanımları

4 yaş ve üzeri çocuklar için hafıza, görsel algı, dikkat ve konsantrasyon becerilerini geliştiren eğlenceli bir grup oyunudur.

 

 

Ürünü Bugün 0 Kişi Satın Aldı
Ürünü 108 Kişi İnceledi
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4