100 TL VE ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!
0
0 TL

 

Chocolate Fix OYUNU

Chocolate Fix oyunu 8 yaş ve üzeri çocuklar için eğlenerek hafıza gelişimi ve mantıksal düşünme becerisini geliştiren bireysel bir oyundur. Sudoku mantığı kullanılarak çikolatalar doğru yerlerine yerleştirilir.  

Amaç

Görev kartlarında yer alan ipuçları değerlendirilerek çikolataları renk ve şekillerine göre doğru yerlere yerleştirmek.

 

Oyun İçeriği

3 farklı renk ve şekilde toplam 9 adet çikolata, 40 adet görev kartı, 1 adet 3x3 oyun alanı, 1 adet taşıma torbası.

Nasıl Oynanır

Görev kartında yer alan ipucuna bakılır. İpuçlarında bazen çikolatanın yeri veriliyor. Bazen sadece rengi verilmeden şekli veriliyor. Bazen de sadece çikolatanın rengi veriliyor. İpuçları değerlendirilerek olasılıklar da düşünülerek çikolatalar doğru yerlere yerleştirilir. 2 - 6 oyuncu ile oynanabilir. Merkez kart oyun alanına yerleştirilir. Oyun ilerledikçe zorluk derecesi artarak devam etmektedir. 3x3'lük oyun alanına çikolatalar doğru bir şekilde yerleştirilmişse bir sonraki aşamaya geçilerek oyuna devam edilir.

Chocolate Fix Oyununun Kazanımları

Chocolate Fix oyunu 8 yaş ve üzeri çocuklar için eğlenerek hafıza gelişimi ve mantıksal düşünme becerisini geliştiren ödüllü bir oyundur.

 

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı ve ücretsiz kargo
KAMPANYALI ÜRÜNLER Birbirinden farklı marka ve ürünler için indirimli fiyatlar
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur. Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli 'buraya metin gelecek, buraya metin gelecek' yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır. Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında 'lorem ipsum' anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır