Brainbox

(0)

BrainBox İlk Resimlerim (Türkçe)

 

BrainBox İlk Resimlerim Oyunu

BrainBox İlk Resimlerim oyunu 4 yaş ve üstü çocuklarla bir ya da iki kişiyle oynanabilen bir oyundur. Oyun içerisinde 56 oyun kartında yer alan görsellerle çocuğunuzun dikkat - konsantrasyon ve hafıza gelişimini sağlayabilirsiniz.

 

BrainBox İlk Resimlerim Oyununun İçeriği

Oyunda 561 adet bir yüzeyinde resim, diğer yüzeyinde sorular bulunan eğitici oyun kartı, 1 adet kum saati, 1 adet soruyu belirleyen zar, 1 adet kurallar kartı

 

 

BrainBox İlk Resimlerim Oyunu Nasıl Oynanır?

Bir oyuncu ile oynanırken; bir kart seçilir. Oyuncunun karta 10 saniye bakması istenir. Sonra oyuncuya kartın ön tarafı gösterilmeden kartın arkasında yer alan sorular sorulur (oyuncunun yanıtları yazması için kâğıt ve kalem kullandırılabilir). Eğer oyuncu tüm sorulara doğru cevap verebilirse kartı kazanır. Eğer yanıtlardan herhangi biri yanlışsa kart kutuya tekrar konularak devam edilir. 5 ya da 10 dakika sonra kaç kart topladığına bakılır.

 

Oyun iki kişi ile oynanıyorsa; en genç oyuncu oyuna başlar. Oyuncu kutudan bir kart alır ve kum saatini çevirip süreyi başlatır. Kum saati bitene kadar karttaki resme bakar. Elindeki kartı başka bir oyuncuya verir ve zarı atar. Kartı alan oyuncu zardaki sayıya karşılık gelen soruyu yanıtlaması için okur. Eğer oyuncu soruyu doğru cevaplarsa kartı kazanır. Yanlış cevaplarsa kart tekrar kutuya konulur. Bir sonraki oyuncu kutudan rastgele bir kart alır ve oyuna devam eder. 10 dakika içinde en çok kartı alan oyuncu oyunu kazanır.

 

 

BrainBox İlk Resimlerim Oyununun Kazanımları Nelerdir?

 

BrainBox İlk Resimlerim oyunu çocuklarınızda kelime öğrenme, hafıza gelişimi, dikkat ve konsantrasyon gelişimi sağlayacaktır.

Ürünü Bugün 0 Kişi Satın Aldı
Ürünü 96 Kişi İnceledi
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4