Smart Games

(0)

Antivirus Mutation

 

Anti Virus Mutation Oyunu

Anti-Virus Mutation oyunu 7 yaş ve üzeri için uygundur. Oyunda kırmızı virüsün dışarı atılması gerekiyor. Bunun için önündeki kapalı yolu açmak üzere renkli parçaları kaydırman gerekiyor. Parçalar yalnızca diyagonal olarak hareket ettirilebilir.  Oyun farklı seviyelerde 60 görevden oluşmaktadır.

Anti Virus Oyununun İçeriği

Oyunda 1 adet 60 oyundan oluşan oyun kitapçığı, 8 adet renkli oyun parçası ve 3 adet engel parçası ve taşıma çantası bulunmaktadır.

Anti Virus Mutation Oyununun Amacı

Oyunda amaç kırmızı renkli virüsü dışarı çıkarmaktır.

Anti Virus Mutation Oyunu Nasıl Oynanır?

Antivirus Mutation oyunu farklı seviyelerde 60 problemden oluşmaktadır. Oyun kitapçığından bir görev seçilir. Kitapçıktaki gösterildiği şekilde parçalar oyun alanına yerleştirilir. Virüsü (kırmızı renkli parça) dışarı atabilmek için oyun parçalarını hareket ettirmelisiniz. Oyun parçaları yalnızca yatay ya da dikey olarak hareket ettirilebilir. Çaprazlama olarak hareket ettirilip döndürülemez. Bazı durumlarda birden çok parça birlikte hareket ettirilebilir. Ancak tekli beyaz parçalar hiç bir şekilde hareket ettirilemez. Kırmızı virüsü oyun alanındaki açıklıktan tamamen çıkardığınızda görev tamamlanmış olur.

 Anti Virus Mutation Oyununun Kazanımları

Anti Virus Mutation oyunu 7 yaş ve üzeri kişilerde esnek düşünme, konsantrasyon, mantık, planlama ve problem çözme becerilerini geliştirir.

Ürünü Bugün 0 Kişi Satın Aldı
Ürünü 83 Kişi İnceledi

İlgili Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4