Timaş Çocuk

(0)

Allahın İsimlerini Öğreniyorum 5li Set 4

 

Allahın İsimlerini Öğreniyorum 2

Çocuklarımızın inanç kavramı ile erken yaşta tanışmaları, yetişkin bir birey olduklarında yaşamlarını bu kavramla anlamlandırmaları adına büyük önem taşır. ‘Allah’ın İsimlerini Öğreniyorum’ serisini bu düşünceden yola çıkarak hazırladık. Masallardaki hayvan kahramanların başından geçen maceralarla çocukların dünyasında Allah’ın isimlerine bir pencere açmaya çalıştık.
Kitaplarımızın son sayfasında o kitapta Allah’ın hangi isminin ne yönüyle anlatılmaya çalışıldığına dair bir bilgi ve ‘çocuğunuza anlatın/sorun’ alt başlığı altında da masala konu olan ismin daha iyi kavranmasına yönelik sorular bulacaksınız.

Papağan Pappi Allahın Şekür İsmini Öğreniyor

Bu masalda Allah''ın ''Şekûr" isminin içerdiği, ''Kendi rızası için yapılan işlere en güzel şekilde karşılık veren'' anlamını öğrenecek, kitabın sonundaki etkinliklerle öğrendiklerinizi pekiştireceksiniz.

Zebra Şirin Allahın Sani İsmini Öğreniyor

Bu masalda Allah''ın ''Sâni'' isminin içerdiği, ''Her şeyi en güzel ölçülerle birbirine uygun ve benzersiz yaratan'' anlamını öğrenecek, kitabın sonundaki etkinliklerle öğrendiklerinizi pekiştireceksiniz.

Köstebek Kösti Allahın Hafiz İsmini Öğreniyor

Bu masalda Allah’ın ‘Hafîz’ isminin içerdiği, ‘Koruyan, kollayan’ anlamını öğrenecek, kitabın sonundaki etkinliklerle öğrendiklerinizi pekiştireceksiniz.

Kanguru Zıpzıp Allahın Latif İsmini Öğreniyor

Bir kangurular yaşadığımız yere göre pembe, gri veya başka renklerde olabiliriz. Bazılarımız kocamandır, bazılarımızsa küçücük. Karınlarımızdaki keselerle tanınırız. Bu keseler ne işe mi yarar? Onlar yavru kanguruların koruyucu yuvalarıdır.
Yavrular büyüyene kadar anne kangurunun kesesinde süt içerek beslenirler.

Baykuş Piko Allahın Mucib İsmini Öğreniyor

Bu masalda Allah’ın ‘Mucîb’ isminin içerdiği, ‘Dua edenlerin istediklerini veren, duaları karşılıksız bırakmayan’ anlamını öğrenecek, kitabın sonundaki etkinliklerle öğrendiklerinizi pekiştireceksiniz.

Sayfa Sayısı : 32 (5 Kitap 160 sayfa)

Ebat : 20x26

Yazar: Nur Kutlu

 

 

Ürünü Bugün 0 Kişi Satın Aldı
Ürünü 32 Kişi İnceledi
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4