Yağmur Yayınları

(0)

Gezegen Koruyucusu Serisi

Gezegen Koruyucusu - Suyu İzleyelim

Dünyanın bir su sorunu var. Dünya suyunun çok azı kullanılabilir durumda. Bu sorunu çözmek için, sen nasıl yardımcı olabilirsin? Suyumuzu nasıl kullanacağımızı ve koruyacağımızı öğrenmek için Tülin’e eşlik edin. Gezegen koruyucusu olmak sizin elinizde!

Gezegen Koruyucusu - Kolay Kullanılabilir Enerji

Her gün elektrik ve diğer enerji türlerini kullanıyoruz. Ancak, bazı enerjilerin dünyayı kirle­tebileceğini biliyor muydunuz? Nasıl olduğunu öğrenmek için Tayfun’a eşlik edin. Gezegen koru­yucusu olmak için siz de katılın!

Gezegen Koruyucusu - Kirliliğe Karşı Savaşma Gücü

Dünyanın bir kirlilik sorunu var. Bunun için nasıl yardımcı olabilirsin. Dünyanın topraklarını, havasını ve suyunu kirleten şeyleri öğrenmek için Tayfun’a eşlik edin. Dünyamızı temizlemenin harika yollarını öğrenin. Gezegen koruyucusu olmak için siz de katılın!

Gezegen Koruyucusu - Her Gün Dünya Günü

Dünya Günü’nde, dünyaya yardım etmek için yollar arıyoruz. Tülin, sınıf arkadaşlarıyla ağaç­lar dikiyor ve bir Dünya Günü Kulübü kuruyor. Her günü Dünya Günü yapmak için ne yapabilirsi­niz? Gezegen koruyucusu olmak için siz de katılın!

Gezegen Koruyucusu - Geri Dönüşüm Çalışması

Dünyanın çöp sorunu var. Bu sorunu çözmek için sen nasıl yardımcı olabilirsin? Geri dönüşüm hakkında birçok bilgiyi öğrenmek için, Tayfun’a katılın. Geri dönüşümün özelliklerini öğrenin. Gezegen koruyucusu olmak için siz de katılın!

Gezegen Koruyucusu - Çöp Kutusuna Dikkat Edin!

Dünyanın çöp sorunu var. Nasıl yardımcı olabilirsin? Çöp parçalarının ne kadar büyük olabi­leceğini öğrenmek için Tülin’e eşlik edin. Çöplerle ilgilenmenin güvenli yollarını öğrenin. Gezegen koruyucusu olmak için siz de katılın!

Gezegen Koruyucusu - Yeniden Kullanmayı Tercih Etmek

Hepimiz, çok fazla şeyi çöpe attık! Tayfun’un eski şeyleri, yeniden kullanmanın yollarını bul­masını izleyin. Atmak zorunda kalacağınız eşyalar için yeni kullanımlar düşünüyor musunuz? Ge­zegenimizin koruyucusu olmak için siz de Tayfun’a katılın!

Özellikler

Ciltsiz, Karton Kapak

Yazar : Lisa Bullard

Basım Tarihi : 2017

Sayfa Sayısı : 24 ( 7 kitap toplam 168 Sayfa)

Ürünü Bugün 0 Kişi Satın Aldı
Ürünü 114 Kişi İnceledi

İlgili Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4