100 TL VE ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!
0
0 TL

Dokun Dinle / Arkadaşlık Serisi

 

Her biri 20 sayfa, sert kapak ciltlemesi ve renkli, kaliteli karton kitaplardan oluşan Dokun Dinle / Arkadaşlık Serisi, çocuklara,

 • En değerli varlıklarımızın her zaman yanıbaşımızda oldukları üzerine,
 • Yardımlaşma ve vefa duygusu üzerine,
 • Demokrasi ve seçimler üzerine,
 • Yaşlılara yardım etmek üzerine,
 • Büyüklerin çocuklarla olan bağları ve karşılıklı sevgi üzerine,
 • Yaşamın zorluklarına karşı azim ve sabır üzerine,
 • Önyargılar ve hayatın sürprizleri üzerine,
 • Beraberlik ve arkadaşlık üzerine,
 • Anlayış, hoşgörü ve paylaşım üzerine,
 • İç güzelliğinin önemi ve kötü niyetin zararı üzerine,
 • Yalnızlık ve dostluk duygusunun eşsizliği üzerine

şarkılar ve efektler ile çok öğretici, gülümseten, harika öyküler anlatıyor. Kitaptaki öykü sayfa sayfa elektronik boarda sesli olarak kayıt edilmiş olup, çocuğunuz doğru butonları izleyerek kitabı sesli olarak dinleyebilir.

2-5 yaş arası çocuk algısına uygun, resimleri ünlü ressam Uğur Köse tarafından çizilen Dokun Dinle / Arkadaşlık Serisinin seslendirmelerini, tiyatro oyuncusu ve radyo programcısı Nilay Arpaç yaptı. Serideki tüm kitaplarda, her biri birbirinden orijinal, Smartteach çocuk kulübü 0-6 yaş grubu tarafından seslendirilmiş eğitici ve eğlenceli çocuk şarkıları sunulmaktadır. Şarkılar ve hikâye metinleri çocuklarda olumlu davranış değişiklikleri gerçekleştirmek amacıyla özenle hazırlanmıştır.

Dokun Dinle / Arkadaşlık Serisi ile çocuğunuz küçük yaşta kitap kullanmayı, sesler ve resimler arasında mantıklı bağıntılar kurmayı, konuşma yeteneğini, drama yeteneğini ve Türkçeyi daha güzel kullanmayı ve yanıbaşımızdakilerin eşsiz  güzelliğini öğrenecek.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı ve ücretsiz kargo
KAMPANYALI ÜRÜNLER Birbirinden farklı marka ve ürünler için indirimli fiyatlar
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur. Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli 'buraya metin gelecek, buraya metin gelecek' yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır. Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında 'lorem ipsum' anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır