150 TL VE ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!!!
0
0 TL

Rory'nin Hikaye Küpleri - Yolculukta (Rory's Story Cubes - Voyages)

Rory'nin Hikaye Küpleri - Yolculukta (Rory's Story Cubes - Voyages)

Marka: Asmodee Oyuncak
%100

89.91 TL

0.00 TL

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Hızlı Kargo
Sepete Ekle
Hemen Al

 

Rory'nin Hikaye Küpleri (Rory's Story Cubes)

Rory'nin Hikaye Küpleri oyunu 6 yaş ve üzeri çocuklarda hayal gücü gelişimi, sözel ifade yeteneği, kelime dağarcığı gelişimi ve hafıza gelişimi gibi kazanımları olan, hem bireysel hem de grup olarak oynanabilen bir oyundur.

Oyunun içeriğinde üzerinde farklı şekilleri olan 9 tane küp bulunmaktadır.

Rory'nin Hikaye Küpleri Çeşitleri

Rory'nin Hikaye Küpleri 3 farklı renk kutu içerisinde bulunmaktadır. Bunlardan turuncu renkli olanı standart versiyon, mavi olanı actions (eylemler) ile ilgili resimler, yeşil olanı ise voyages (seyahat) ile ilgili resimler içermektedir. Her bir set ayrı ayrı oynanabileceği gibi karıştırılarak da daha geniş kapsamlı hikayeler oluşturulabilmektedir. Ürünün sadece turuncu olan türünün büyük küplerden oluşan çeşidi de bulunmaktadır.

Rory'nin Hikaye Küpleri (Rory's Story Cubes) Bireysel ve Grup Olarak Nasıl Oynanır?

Rory'nin Hikaye Küpleri Bireysel olarak oynanacağında 9 adet küp atılır. Çocuğumuzdan istediğimiz küp sırasıyla ya da onun seçeceği sıraya göre bize bir hikaye oluşturmasını isteyebiliriz.

Oyun grup oyunu olarak oynanacağında farklı şekillerde uygulayabiliriz. Örneğin küpleri atıp oyuncu sayısına göre paylaştırdıktan sonra, ilk oyuncunun hikayenin giriş kısmını oluşturmasını, diğer oyuncunun gelişme bölümünü, diğer oyuncunun ise hikayenin bitişini oluşturmasını isteyebiliriz.

 

Bunun dışında 9 küp arka arkaya dizilir. İlk oyuncu en önceki küpteki şekle göre hikayeyi oluşturmaya başlar.  Bu küpü alır, yönünü çevirir ve sıranın en arkasına yerleştirir. Her oyuncu aynı işlemi yaparak hikayeyi devam ettirir. Böylece oyuncular önceki söylenen şeyleri de aklında tutmak ve bağlantılı olaylar oluşturmak zorundadır. Bu da aynı anda hafıza gelişimi de sağlamaktadır.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı ve ücretsiz kargo
KAMPANYALI ÜRÜNLER Birbirinden farklı marka ve ürünler için indirimli fiyatlar
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.
En Hesaplı Online Bebek Bezi Mağazası, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur. Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli 'buraya metin gelecek, buraya metin gelecek' yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır. Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında 'lorem ipsum' anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır