Sleepy

(0)

Panic Lab (Laboratuvarda Panik)

 

Panic Lab Oyunu

Panic Lab 8 yaş ve üzeri çocuklarda dikkat, konsantrasyon ve refleks gelişimi sağlayan bir grup oyunudur.

Oyunun amacı, atılan 4 tane oyun küpü ile tarif edilen amipi yerdeki kartlar içerisinden bulmaktır.

Panic Lab Oyunu Nasıl Oynanır?

Üzerinde amip resimleri, laboratuarlar, havalandırma panelleri ve değiştirme kartları bulunan 25 adet kart daire şeklinde ortaya yerleştirilir. Burada laboratuarları eşit aralıklarla yerleştirmeye ve tamamen aynı olan amipleri yan yana getirmemeye dikkat etmek gerekmektedir.

4 oyun küpü aynı anda atılır. Küplerden bir tanesi amipin rengini, diğeri göz sayısını, diğer küp kaç gözlü olduğunu, son küp ise hangi yöne doğru kaçtığını gösterir. Doğru amipi ilk gösteren oyuncu 1 puan kazanır.

Panic Lab Zorluk Seviyeleri

Panic Lab oyununda başlangıç seviyesinde değiştirme kartları ve havalandırma panelleri koyulmadan oyuna başlanır. Oyuncular oyuna alışmaya başladıktan sonra havalandırma kartları yerleştirilir. Havalandırma kartının özelliği bir havalandırma kartından giren amip, daha sonraki kartlara uğramadan diğer havalandırma kartından kaçacaktır. Daha ileri seviyede ise değiştirme kartları yerleştirilir. Bu kartlara denk gelen amip, renk değiştirme, desen değiştirme ya da göz sayısı değiştirme gibi kartlar ile özellikleri değişir. Böylece oyunun zorluk seviyesi de artmış olacaktır.

Hatalı amipi gösteren oyuncudan 1 puan silinir. İstenirse puan vermek yerine doğru amipi gösteren oyuncu o kartı kazanır, hatalı amipi gösteren oyuncu ise kartlarından bir tanesini yere geri iade ederler.

 

 

Ürünü Bugün 0 Kişi Satın Aldı
Ürünü 40 Kişi İnceledi
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4